Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola sestavy

Ty ramky jsem měla vzít 2x6, ale to už mi přiišlo výhodnější vzít ty 2x8, byli jen o 100Kč dražší, původně jsem chtěla sestavu co tu někdo stavěl k dotazu "výzva herní PC do 15k.", nebo tak nějak, ale právě z něho mi to přestavěl na toto :D. Děkuji za rady všem :)