Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ztracené soubory/programy/

Zdravím všechny na poradně a prosím o tip.Ztácí se mi soubory, dokonce se mi ztratil i program Shrink.Je možné aby se z PC úplně vypařil nebo ho najdu někde skrytého v jiném umístění?PC jsem prohledal a nenašel, musel jsem jej znovu stáhnout.V poslední době jsem několikrát ukončil PC nestandartně/zamrzl/,je tady chyba?Přišel jsem i o nějaké uložené soubory/názvy si nepamatuji/, tak prosím o vaše rady, děkuji vlada/W-XP/

ahoj, verziFF mám novou. Ale mám nainstalované tyto programy:Nod 32, Spyware terminator,Kerio personal firewal,čističe:CCCleaner,your uninstaler,Registry repair,system mechanik a WinSso registry optimizer.Nevím jestli některy z čističů nemá také něco zapnuté/brána/ . Takže mám začít odpojovat jeden program po druhém nebo se to dá nějak zjistit, který s kterým se nesnáší?Noda a Kerio mám již dlouho, z novějších je ten Spyware terminator a brána mi běží u Noda a a Spyware. Díky moc a když tě něco napadne , ozvi se.