Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Licence windows xp jak ji použít

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám štítek windows xp professional HP byl na počítači HP který jsem zakoupila, počítač již je nefunkční, mohu použít tento licenční štítek na jiný pc když to není OEM ? ale na štítku je napsáno windows xp professional HP ? děkuji za pomoc. K

Tak to je škoda, právě jsme ho zadali ten kod přes nějakou ulitu od Microsoftu a napsalo nam to, že to bylo úspěšně aktivované až potom jsme si všimli, že tam je zatím HP tak jsme mysleli, že to je v pořádku. Děkuji za radu