Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poraďte kde je chyba v připojení...

Mám fungl nové ADSL Premium od Radiokomunikací. Modem jsem dostal od nich - Siemens na USB. Na USB mám připojenu tiskárnu(zapínám jen když tisknu),externí box na HDD (zapínám málokdy-jen když zálohuji data),kameru Logitech QuickCam Pro 5000,rádiovou myš.Problém je tento: jsem normálně připojený a např. poslouchám int.rádio a najednou internet přestane reagovat.Jako když není spojení a ono asi opravdu není.Přitom ikona připojení nezmizí. Když na ní kliknu a dám Odpojit tak se nic neděje. Musím restartovat počítač a pak je zase vše v pořádku.Už jsem zkusil dát modem do jiného vstupu,vytáhnout kabel od kamery atd. Ale stává se to pořád tak 3x za večer. 3-[Tak nevím - je to klasické "padání" připojení nebo ne, nebo čím to je? Kabely jsou v pořádku.Uvažuji že modem vyměním za např. Zyxel P660-63C.... Co si o tom myslíte ?

Jak "ušel"....???? Já měl za to že to je jedna z těch kvalitnějších značek.Proto jsem vybral tenhle i proto že má jen jeden "výfuk" což mi stačí protože se na to nikdo jiný připojovat nebude.Tak stojí za to ho koupit ?