Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade BIOSU a Přeinstalace WINDOWS

Dobrý den nedávno jsem si nechal UPGRADOVAT PC byl mi do něj montován Procesor FX-8350. Bylo mi řečeno že bude potřeba upgradovat BIOS chtěl bych se tedy zeptat zdalipak při přeinstalaci Windows o aktualizovanou verzi nepříjdu popř. abych pc ještě rozchodil předem díky za odpověď.

Ne pouze mi nestabilně drží hodiny dále veškeré nastavení zvukové karty přetaktovací profily atd. Někde jsem četl že to způsobuje Crack v nelegal. Windows. Taky chci pc vyčistit od bývalých aplikacích ovladačích atd...
Chlap co pc dělal prý upgradoval bios předchozí procesor FX-4130 a v pc mi nechal program Live Update 5