Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Názor na flash disk kingston datatraveler 100 g3 8GB

Zdravím,najde se nějakej borec, co tomu rozumí více než já a poradí, jest-li tento usb flash disk je dobrý? Potřebuji jej na i USB 2 rychlost 16 MB zápisu se mě líbí a cane 154 Kč jke také fajn. Mám to k noteboku a potřebuji občas přetáhnout rychle bez čekání soubory z jednoho do druhýho počítače. děkuji
http://www.czc.cz/kingston-datatraveler-100-g3-8gb /125882/produkt

Vzhledem k tomu, ze tu je majitel zmineneho flash disku, zeptam se. Mam doma obycejny KINGSTON 16GB DataTraveler 101 a docela me stve, ze potrebuje vic proudu pro provoz a USB mu ho dokaze zajistit jen vzadu primo z desky. Kdyz ten flash disk pripojim pres metrovou prodluzku nebo na jednom PC dokonce i zepredu, kde taky nejaka napetova ztrata bude, tak se nerozbehne. Jakykoli jiny flash disk ano. pritom jinak je flash OK.
Mas s tim nejakou zkusenost u toho tveho?