Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zablokovat webovou stránku aby ji lidé nemohly šířit.

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat.
Založil jsem si webové stránky na www.blog.cz
Moje otázka zní: Dá se nějak tento web zablokovat aby obsah nemohl být zkopírovaný? (myslím aby tam nešlo př ctrl+A)

Kdysi dávno jsem z kámošem vlastnil stránky, jenže časem jsem zjistili to, že u čeho jsem my potily hodiny práce nikdo prostě sebral a propagujeto že to dělal on.

Velice děkuji a omlouvám se za hloupí dotaz

Jednim zblbych napadu je udělat celou stránku ve Flashi. Dalším hloupým nápadem je generovat text do obrázků, zobrazovat obrázky a vše ovládat pomocí regionů. A před obrázky zobrazit další průhledný.
Tím zabráníš základní možnosti kopírování obsahu.

Výsledkem bude to, že obsah tvých stránek nikdo nenajde, protože vyhledávače to nebudou schopny indexovat.