Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WIN XP nelze otevřít - chce heslo

PC naběhne, začnou se otevírat WIN XP a objeví se tabulka: Přihlášení k systému Windows a chce to po mě uživatelské jméno a heslo. Do včerejška to naběhlo bez problémů a na nic se to neptalo. Dává mi to jedině možnost vypnout PC. Takže se do ničeho nedostanu. Může mi někdo poradit?
Díky Wild
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: WIN XP nelze otevřít (karel)

tuším po instalaci .net framework si systém založí jakéhosi druhého uživatele, pak se přihlášení může dotazovat na výběr.

toho tvého správného usera, pokud je bez hesla, jde pro automatické přihlášení předvolit buď editací registrů:

reg add "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon" /v DefaultUserName /t REG_SZ /d "Velehroch" /f

..nebo nastavením v:

control userpasswords2