Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otravné reklamy

Dobrý den,Asi sem najel na nějakou stránku a začali se mi podtrhávat slova a jak na ně najedu tak vyskočí reklama nevíte jak tento problém vyřešit ?? Předem děkuji

ahoj, tady věčné dotazy mě už otravují, ale jedna věc mě zajímá, kdo tomu rozumí. Čím je tedy to podtrhávání způsobeno? Pulugin prohlížeče? Proxy? malware v systému?

Tak ještě jednou je to program který máš stažený(chtěně nechtěně) a dá se lehce odinstalovat, není to jeden typ programu je jich trochu víc ale myslím že program se jménem co ti nic neříká asi poznáš ... Většinou se ti nainstaluje s něčím jiným .... Ten program způsobuje ono podtrhávání a spamování reklamami. Google :) Těch dotazů je až příliš a v podstatě vždy tě odkážou na nějaký program nebo rozšíření prohlížeče atd., které máš odinstalovat.