Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazující se stránky

Dobrý den,
internet mi přestal zobrazovat blog.cz, ale i jiné blogy. Promazala jsem cookies, vymazala mezipaměť, aktualizovala NB a dokonce jsem přeinstalovala google chrome. Později jsem zjistila, že to dělá i v jiných prohlížečích. Nic nového jsem neinstalovala, začalo to z ničeho nic.
Děkuju za odpověď

A prohlídla jsi traffic wiresharkem? Protože určení, co se děje "na lince" je nejrychlejší diagnoza.

Aha, tak to je podstatná informace, kterou jsi před námi doposud úspěšně tajila! Pravděpodobně správce školní sítě zakázal přístup na nějaké weby, zeptej se ho. A abych předešel Tvému dalšímu dotazu - ne, nejde to obejít (pokud tedy správce sítě není blbec).