Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V telefonu smazané sms z pc archívu zpět do telefonu

Rád bych poprosil o radu, používám pro zálohování dat (z nikoliv svého) android telefonu program My Phone Explorer. Bohužel jsem nechal smsky z telefonu vymazat, mám je ale přístupné skrze tento program na pc. Může někdo potvrdit (a případně i uvést postup), že půjdou také nahrát skrze tento program zpátky do telefonu a budou tam v nezměněné podobě jako dříve? Děkuji. Omlouvám se za debilní dotaz, ale potřebuji to vědět co nejdříve a ten chytrý telefon nemám u sebe a na prázdno mi nejde vše v menu programu rozkliknout. Dělám to na žádost známého (chytrými telefony jsem nepoblíben) a budu mít velmi málo času to provést, protože se uvidíme jen pár minut. Proto bych byl velmi vděčen, kdyby kdokoliv věděl... Děkuji

Zrovna dneska jsem predelaval founa v praci svymu sefovi, potreboval premigrovat do novyho 2100 starych SMS zprav, jsou pry dulezity, takze je nemuze smazat. Ano souhlasim, je to hodne na chocholouska. :-)