Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde nabootovat

zapomněl jsem heslo na pc a nemuzu si na nej vzpomenout.
tak jsem zkusil toto clanek.asp
stahl jsem Ophcrack LiveCD XP ophcrack-xp-livecd-3.6.0.iso, na ploše extrahoval a všechno co v tom bylo jsem vypálil na CD. Na tom pc jsem pak najel do BIOSU tam nastavil aby to šlo bootovat podle tohoto navodu: bios.html
ulozil,vlozil CD, pc se nacital, pak se chvili nacitalo to bootovaci CD, ale za 5 vterin to pokracovalo jako normalni start. nevim co uz mam nastavit. dekuji
win xp

Na tychto strankach neni nic o USB, ale nesfotil si advanced chipset features.

Ale najprv vlez v advanced do "Hard Disk Boot Priority" (enterom) ze ci tam nahodou ten USB stick nemas uvedeny. Ak ano daj ho navrch.

A u toho First Boot Device nemozes dat USB HDD? Second daj potom USB-ZIP, Third USB FDD. Tym pokryjes uplne vsetky moznosti ze co by mohol byt USB stick.

Tak si skus dat do tych first a second boot device nejake USB floppy a USB ZIP a skus ci bude bootovat z USB. Ale ked si si isty ze nemas moznost zvolit USB HDD (ani po scrollovani po enteri, vobec), tak mam taky pocit ze by mal byt v tom "Hard Disk Boot Priority" uvedeny, a ze ti ten USB bud vobec nefunguje (skus USB konektory vzadu na bedni), alebo je ten USB stick nejaky menej kompatibilny a starsie BIOSy su dost vyberave co sa tyka USB stickov.