Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace SGSIII

Zdravím, mám problém s aktualizací Samsung Galaxy S III, nechce se aktualizovat android, nevíte čím to může být? Nevím jestli to má nějaký vliv, ale mobil není klasická česká distr. - je na něm nálepka od Orange, jinak nikdy nebyl proveden root, prostě je tak jak byl koupen. Díky za rady.

Taky si myslim,ze na 4.3 to aktualizovat nepujde..Mam S4 mini a aktualizovalo na 4.2.2.
Pokud nejde aktualizace,nemas ofiko ceskou distribuci..a kdyby se Ti to i tak povedlo,tak pocitej,ze budes mit problem s blokaci SIM karty..stalo se mi to totiz to samy u S2..