Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot z USB

Zdravim, dnes som si chcel bootovať win 7 z usb na Lenovo B850 ale keď som (F12) zapol Boot Menu USB mi nevyhľadalo, vraj musím niečo prestaviť v Biose ale neviem presne čo. Môžete mi poradiť? :)

Boot Mode: Quick
UEFI/Legacy Boot: Legacy Only
Main: UEFI BIOS Version, UEFI BIOS Date, Embedded Controller Version, Machine Type Model, System-unit serial number, Asset Tag, Cpu type, Cpu speed, Installed Memory, UUID, Mac Address (Internet Lan)
Config: Newtork
USB: USB UEFI BIOS Suppoert: Enabled, USB 3.0 Mode: Auto
Keyboard/Mouse
Display
Power
Beep and Alarm
Serial ATA (SATA)
CPU
Security: Password, UEFI BIOS Update Option, Memory Prection, I/O Port Access, Anti-Theft. :-)