Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporucte HARD SCIFI

Prosim o doporueni nake dobre SCIFI knizky. Davam prednost pred hard SCIFI, mam rad autory napr. CLARK,ASIMOV, Harrison ...

Posledni dobou se me libili knizky treba Darwinovo radio, Hvezdotreseni. Mam rad o cestovani a v case a postapokalipticke, ale neni podminkou.

Diky za vase tipy.

Všechny díla J.M. Trosky, Gert Prokop (Copak nohy se kradou?),...

Že jsi to ty tak je to na

http://rapidshare.com/files/9503204/scifi.rar

Clarke, Asimov, Troska, Frederick Pohl, Crichton, Adams,... asi 14MB ve formátu PDB

Edit: a abych nezapomněl: F. Herbert-Duna (jen první díl, ostatní mě neba, film byl úplně o ničem).