Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hard reset

predpokladám že niektorý z vás určite vlastnia iphone 5S ako ja, tak by som sa potreboval opýtať, či sa mi po hard resete odstráni jailbreak z iphonu alebo nie...Ďakujem

to je nieco ako defragmentácia celeho OS...Blbne mi totiž batéria v mojom MT a zakaždým mi po nabiti nespravne ukazuje percentá.Čiže som nútený po každom nabiti mobil reštartovat aby mi ukazovalo tie percentá batérie správne... ...Zároveň mi dosť klesla výdrž batérie...A to som ho kúpil pred mesiacom

Čo som sa inde pýtal tak mi povedali že by tvrdý reset ( hard reset) mohol pomôcť... home button + power button
A jediné čo mi mohli zaručiť je to že mi ostanú moje data ale o jailbreaku tam bohužial nepadla zmienka