Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program na prehliadanie a tlac fotiek

zdarek.nemate nejaky tip na program,v ktorom by sa pohodlne dali tlacit fotky? napriklad 4 na papier,8 na papier,nastavovat velkost a tak..donedavna som pouzival Camedia master,co bol jednoduchy program,ale stacil..ale z neznamych dovodov mi nejde a neviem s tym nic urobit:-/ dik za tipy:beer:

no,asi sa to oplati dat do fotolabu,ale tie fotky nie su az take dolezite,dokonca ich nie je ani vela..to len tak som si chcel nejake veci vytlacit..

Zoner Media Explorer som si vcera stiahol,ale tisk nie je v tej Classic verzii..iba v tych platenych..

ale ten Google Picassa vyzera dobre a este skusim ten odkaz od Hosta...takze dik za rady