Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemi se složkama v pc ve Win7

Dobrý den mám menší problém se složkou nechce mi zobrazovat když si dám sloupek s rozměrama jinak jiný sloupy zobrazuje (jako je velikost tip atd.), a pak nevím jak nastavit aby v názvu určitýho souboru byla koncovka je ho tipu (např: noví_objekt.jpg- jen tu koncovku donutit aby se zobrazovala), ja jsem byl zvyklí na XP a teď je nemám kvůli novýmu pc a nevím jak to v těch Win7 nastavit, předem moc děkuji za jakoukoli radu
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

Je to pořád stejný. Napsat do Google a na prvním odkazu si to přečíst.
"windows 7" zobrazit přípony

nechce mi zobrazovat když si dám sloupek s rozměrama jinak jiný sloupy zobrazuje

Tohle jsem nepochopil, chceš zjišťovat velikost složky?

to ti ani nepojde okrem toho,že je to ...,tak sa to zobrazuje v dvoch hodnotach samostatne u videa
vyška snimky
širka snimky

zapni si panel podrobnosti a v tom to budeš mat,vždy u jednotliveho suboru,ked nan ukažeš