Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač do 25 000,-

Zdravím pánové.
Chtěl bych počítač do 25000 Kč. Počítač bude na hraní her, jejich natáčení a následný renderování. Proto bych chtěl asi AMD 8320 (?). Grafika by asi také byla od AMD a nakonec disk 1-2TB klasického HDD. Žádný Velociraptor nebo SSD.
Monitor mám FullHD, chci tedy jen bednu a bez Windowsů. (Mám krabicovku W7).
Díky za rady :-)

Jojo, díky ti za reakci. Počítač je ale už dávno doma. Z důvodu renderování jsem požadoval AMD a jsem plně spokojen. Kdybych renderoval to samé, tak s AMD kdybych měl hotovo, Intel by se plandal v polovině. Nemohu si stěžovat ani s výkonem při hraní.