Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Clonezilla - problém při klonování HDD-SSD

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu a pomoc. Potřebuju naklonovat disky a rozhodl jsem se pro Clonezillu - ale mám jeden problém. Když Clonzeillu spustím, vyberu že chci klonovat z disku na disk, po pár krocích dál mi to napíše chybu - nelze klonovat disk C: 320 Gb na F: 120 Gb. Problém je v tom, že na C: který chci přesunout na SSD F: je 95 GB zabráno . to znamená že by se to na SSD kde je 111 GB volno mělo vejít. V čem je tedy probém? (SSD je prázdný)

Pokud klonujes CloneZillou z vetsiho disku na mensi (samozrejme s tim ze jsi si jisty ze dat je min nez ten disk a vejdou tam) tak musis ne jako "Begginer mode" ale "Expert" a v te dlouhe nabidce najit a zaskrtnout "nekontrolovat velikost ciloveho disku pred klonovanim" (anglicky, zkratku a jak to je presne si nepamatuju). Pak to jde normalne.

To už jsem taky zkoušel - ale svazek (320Gb /82 Gb použito) lze zmenšit jen o 13 Gb. A přes nějaký program, kde hrozí ztráta dat to vážně dělat nebudu, - nepotřebuju o vše přijít. BTW - když jsem nabootoval CD Winů a dál jsem novou instalaci, zeptalo se mě to kam chci nainstalovat - SSD (Kingston HyperX 3k - samozřejmě naformátovanej) se nezobrazuje. Win 7 home premium