Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s fps

ahojte mam takovy problem asi pred tydnem sem si aktualizoval win 8 na win 8.1 a uz od ty aktualizace mam problemy zadna hra mi nesla musel semdat potize s kontabilitou ale pak uz to normalne slo bohuzel ne dobre. V mafii 2 sem jel nejvetsi grafiku na test vykonu sem mnel 25 fps ted kdyz dam grafiku na nejmin dam test a mam sotva 20fps LOL tam mam kolem taky 20 fps Left4dead 2 uz taky skoro nespustim dal sem defragmentaci a optimalizaci vsech jednotek v pc projel sem cely pc nortonem nic to nenaslo potom pres CCleaner taky nic a porad to dela uz mne nic nenapada jak to zlepsit. Muj notebook www.alza.cz

Nepoužívej žádnej softwarovej urychlovač a použij mozek - instaloval jsi ovladače základní desky a grafiky? Všechny ovladače najdeš na webu výrobce notebooku.
Stáří ovladačů ničemu nevadí, to není chleba, aby to časem ztvrdlo, pokud fungují správně, tak není důvod je měnit, zvláště u notebooku.

predem se omlouvam za moji OBROVSKOU neznalost v tomhle nikdy sem to nedelal ale mam par otazek: 1- jak mam poznat ze ty ovladace nemam abych zbytecne nestahoval neco co uz mam a ja si myslim ze vsechny ovladace mam jinak by mi prece pc ani nejel 2- byl sem na strance lenova a tam je tolik ovladacu ze se nevim co stahnout ale jeden ovladac sem si stahl amd audio drive myslim naistaloval pak restartoval pc a jak sem se prihlasoval tak se objevila modra obrazovka a cerna tabulka kde neco probihalo nejaka kontrola potom sem sel normalne na plochu zkusil test vykonu jestli to neco neudelalo a nic takze nevim co delat