Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka s mikrofonem

Zdravím. Vzhledem k tomu, že jsem si našetřil (nebo spíše narozeniny mi udělily) více peněz, rozhodnul jsem se koupit si nová sluchátka. Příjde mi ale blbost kupovat si sluchátka za víc jak 1000 kč, u kterého jsou rozdíly celkem dost malé oproti ,,obyč" sluchátkům za 200 kč. I můj vlastní otec říká, že klidně stačí obyčejný mikrofon z Tesca za 20 kč a mít ho někde správně ,,u huby" natsavený a každý tě bude slyšet dobře. Vzhledem k tomu, že hodně komunikuji s kamarády právě přes hlas, potřeboval bych mikrofón, který dokáže: potlačit šum, vyhladit hlas, nezachytit každé šustnutí u mě v pokoji, hlavně velkou škálu možnosti natsavení citlivosti zachycení zvuku. Samozřejmě však nesmí chybět i nějaká kvalita příchozího zvuku do sluchátek. Ze sluchátek bych měl tedy dobře slyšet: Hlasovou komunikaci, hudbu, herní prvky (výbuchy, střelba atd.). Celá sluchátka musí být pevná! Žádný plastový šunt, který se po jednom spadnutí na zem rozpadne nebo přestane fungovat. Kabel k počítači by měl být také pevný a ne zbytečně velký. To je všechno, co od sluchátek požaduji. Jsem ochotný za ně dát max 500kč.

OS: windows 7
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Mě ty požadavky u mikrofonu přijdou až přehnaný. Však to zvládaj až samostatný mikrofony z 2 litry. Požadavek výbuchy, střelba bych si představoval, že asi chce nějaký lepší basy, což z headsetu za 700 taky nedostane.
Ty creativy vypadaj dobře (pro tenhle limit asi nejlepší), ale aby pak nebyl tazatel zklamán :)

Genius Headset HS-04S
Výborná pro hraní her po internetu, online komunikaci Filtry na mikrofonu omezují nežádoucí zvuk v pozadí. Jemné podušky pro komfort i trvanlivost. Sluchátka obsahují regulátor hlasitosti

Říkal si, že potřebuješ taková sluchátka aby si s nimi dobře slyšel výbuchy atp. To si změnil názor ?
Když tyhle sluchátka jsou k ničemu, takzvaný ranec - sranec.

A myslíš že sluchátka za 135 korun budou nejlepší ? Výrobce si k tomu může napsat co chce, jen aby to lidé kupovali - třeba jako jsi ty. Ale stejně ty sluchátka nic moc.. Jestli si je koupíš, tak uvidíš jak tě nebudou pasovat do uší a bude tě po nich bolet hlava. Doporučuji abys sis koupil ty CREATIVE jak už tady někdo říkal.. ty jsou osvědčené.

To právě že nemůžu vědět. Co když mi náhodou budou vyhovovat? A když ne, tak si koupím jiné, ta cena není zase tak bolestivá. Ovšem nikde jsem nepsal, že jsem se rozhodnul je koupit. Já si raději počkám, kdyby mi náhodou ještě tady nepřibila nějaká lepší recenze na jiná sluchátka.

Zajdi si do nějakého obchodu jako alfa,czc a poptej se že bys chtěl sluchátka s mikrofonem. Ten mikrofon ti stačí za 69 kč Genius (ty požadavky cos tu popisoval jsou spíše na dražší mikráky. Nejvíce si musíš potom pohrát s nastavením komunikačního zařízení abys měl správný zvuk co slyší ostatní. Právě proto je dobrý např. push to talk. I ve skypu se to dá nastavit když to umíš :-) ) A ty sluchátka za 500 kč to budou skoro všechno slabotiny. pod 1000 kč to je většinou POKUS/OMYL.