Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP BSOD 0x07e Nenaběhne systém

Sys. win. XP sp2 Do nedávna fungoval normálně, po HW čištění pc nenaběhne system(pouze v nouzovém režimu) jen vyskočí 0x07 BSOD, který se neuloží proto ho nemohu uploadnout. Byla provedena kontorla disku chyby odstraneny. Rád bych se vyhnul opravě systemu z disku. Nějaké nápady?

Tak kontakty ještě jednou zkontroluji, ale vzhledem k tomu že to funguje po provedení změny v BIOSU a po restartu už ne tak nevím ale nejeví se mi to pravděpodobně. A k té změně v BIOSu, V SATA mode byly na vybranou 4ři "adresy" a já v domění že jsou to adresy SATA portů změnil a potom se systém načetl jakoby nic ... pak 2 restarty a už zase nic tak jsem dal další z "adres" a už zase naběhl systém, ale ted po 2 dnech je PC zase na BSOD.

Co myslis adresami? nastav tam legacy IDE (ked to nejde s tym tak AHCI) a ak to nabehne raz tak to musi nabehnut aj dalsich tisickrat. Ked ne, tak mas nejaky problem s HW. Vlezes znova do BIOSu, ked sa to neprenastavilo tak to neni tym nastavenim ale kablom apod.

P.S> to nabiehanie nema nic spolocne s tym ze si bol v BIOSe, je to urcite nahodne (proste mackaj len ctrl-alt-del alebo reset a uvidis), preto kabel, disk, kontakty, apod