Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet pres wifi z ntb do routeru win 8

Zdravim jednoduse potrebuju poradit jak udelat kdyz jsme pripojeny k wifi prez notebooku k internetu a chci prenest internet pomoci lan do routeru a z routeru pres wifi rozvest po baraku . ja vim je to slozitejsi nez chytit wifi do routeru a pak to rozvezt ale potrebuju to takhle nebo routerem mam silu signalu 100% a rychlost 5 mb a pres notebok mam rychlost 15 mb tak proto to potrebuji takle :-) muj os je windows 8 a ano je legalni :-) jedna se o notebooku inspirion 15Z ultrabook od dellu dekuju za info jak to zprovoznit

router jsme koupil 300mb s dvouma antenkama a stejne ikdyz mam signal 98% tak to jede pomalinku dokonce ani poskytovatel tomu nerozumi :D prej je to zahadny a svadi to na to ze je to we 2.4ghz pasmu ze je to ruseny a ze ntb ma dobrou ramovou antenu a ze kdyz je to v mistnosti tak je to odruseny nez antena na strese. ale pokus sme delali i antenou doma porad stejny takze sme to nejak nevyresili proto chci z noteboku poslat internet do routeru pro ostatni jen nevim jak :/

Nastav na ntb ICS (Internet Connection Sharing) - daj zdieľať wifi pripojenie...
Prepoj káblom ntb a nejaký iný pc, na ktorom nastavíš parametre sieťového pripojenia na automatiku, následne si opíšeš získanú ip adresu, ktorú si dostal a tú potom nastavíš v routri na WAN strane.