Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konfigurace wifi routeru Linksys WRT54GS

Zdravicko vespolek,

po vetsich prostorach nebyl signal jednoho routeru dostatecny. Teorie reseni je takova, ze se o kus dal da router druhy a dosah se zvysi... Do toho prvniho vede broadband pripojeni, ktere se pak routuje dal + se z nej prideluji IP adresy. Ten druhy router by prijal pridelenou IP od prvniho a dal by routoval a prideloval do mist, kam signal prvniho uz nedosahne. Kterak to nakonfigurovat? A pujde to vubec ?

jedna se o tohle zarizeni:
http://www.computer.cz/DetailPage.asp?DPG=57897&Cat Id=784

diky vsem za radu dopredu :-)

uz to tu predsa bolo povedane. mas dve moznosti. bud pojdu oba routre vo wds rezime (musia ho podporovat) aleb jeden bude ako ap a druhy ako universal repeater.
v oboch pripadoch cakaj problemy. navyse linksys u mna nie je zrovna znacka ktora sa na toto hodi.
najlepsia moznost je mat routre 3. prvy v mode ap dalsi ako klient a treti kablom nanhopripojeny v mode ap. fnancne sice narocnejsie ale bezproblemove riesenie