Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyberte se mnou (Herni) NTB

Ahoj vsem a predem take dekuji kdo bude mit snahu me nejak konstruktivne poradit.

Chci koupit NTB na hrani her. Muj rozpocet co chci do teto legrace investovat je cca 25-30K. Ted si jiste rikate booooze takovich penez a on chce NTB kdyz muze mit bomba DESKTOP. Ano DESKTOP nechci a hadejte proc :) . Chci abych si zahral i takove hry jako jsou Crysis3 Bat4 apod. Rozumim tem kteri jsou zamereni jen na DESKTOPY tak me tady budou ted vnucovat za ty prachy prave DESKTOP. U NTB je pro me dulezita MOBILITA coz s DESKTOPEM jaksi nedocilim :) .
Zbezne jsem se dival na tzv. HERNI NTB a libi se me tento model od MSI

MSI G(X)70 3CC
MSI AMD A10-5790M 4jadro 2.5GHz a Turbo na 3.5GHz
CPU AMD R9 290X 2GB DDR5
RAM 8GB
rozliseni 1920x1080 Full HD na 17" LCD

k NTB neni problem pripojit i extra monitor (3x)

Je tady ale mensi problem a to prave nevim jak vybrat jestli je lepsi AMD nebo Intel. Intel je vseobecne v radu nekolika tisicu drazsi a neni zrejme tak dobre vyvazeny CENA/Vykon jako jiz zminene AMD
Sestava v Intel ktera by lehce odpovidala AMD je

i7-4200M Haswel 2.5 GHz
nVidia GeForce GTX 765M 2GB DDR5
8GB
FHD 17"

Bohuzel druha jiz zminena je o nekolik tisic drazsi coz by me nevadilo ale v pomeru cena / vykon je AMD alespon co se grafiky tyce daleko vepredu. Samozrejme ze se me libi i nejake modely od ASUS ktere jsou taky dostupne v teto cenove relaci avsak Alienware z hlediska financni narocnosti jsem vyloucil i presto ze jsou na ne jen pozitiva.

Proto ted otazka

Muzete me doporucit ktera sestava by byla lepsi a proc tomu tak je? (Znacka a vse kolem?)

Jeste jednou vsem DEKUJI za radu kdo chteji poradit co poridit.
PS: Odkaz "Herný NTB je mýtus" sem nedavejte NESOUHLASIM s nim protoze je velmi zaujaty ;)

Ano, to je typicka frkulinska zapekaci "herni" jednotka, vyhoda je urcite i v tom, ze na tom krome her osmahnes i vajicka. zadrhel muze nastat s lenovackyma ovladacema na levacku, diky kterym ani ten notas poradne nerozpeces.

Samozrejme ze jsem zamerne napsal vyssi hodnotu. Precti si prosim cely tento TOPIC jeste jednou ;) mozna ti to pomuze.

V pondeli rano odjizdim z domu balim PC SESTAVU abych ji mohl jinde zase ROZBALIT (ano v ten samy den) nez ji poskladam a prepletu se kabely abych ji zase ve ctvrtek vecer balil a prevezl zpet domu kde ji zase musim v patek odpoledne poskladat abych si zahral v nedeli nasleduje ten samy cyklus.

Takze pokud ani toto nepochopis tak skoc do zdi, protoze pak mozna pochopis proc CHCE ! nekdo NTB aby si na nem i zahral. Nejaky MYTUS HERNIHO NTB je me vylozene u zadele ;) protoze pro me je herni NTB i ten na kterem si zahraji jenom SOLITAIRE !

Dekuji tedy za tve nicvypovidajici prispevky :)