Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bootovaní z CD

Dobrý den, potřebuji si reinstalovat operační systém Windows pomocí CD, v biosu jsem nastavil na první místo CD-ROM a na druhé místo HARD DIsk, nicméně při restartování počítače mi nejde spustit bootovaní, pouze se mohu dostat do biosu jinak normálně startuje nynější operační systém Windows. zkoušel sem mačkat i třeba tlačítko F2 a nic.
Při zapnutí je na bootu napsáno "PRESS DEL to enter SETUP, Press TAB to display BIOS POST Message."
Jak mám tedy spustit bootování? Jde někde zjistit jakým tlačítkem ? Základní desku mám ASUS M2A - VM

A je vůbec to médium bootovatelné? Bootování se jaksi spouští po ukončení POSTu a BIOS se pokouší zavaděč zavést z médií dle nastaveného pořadí, až se mu to podaří, než až "dojde" seznam.
Asus má dobře zpracovaný manuál, stačí si jej přečíst a dokonce tam jsou i obrázky.