Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s vypinanim pc cez windows

Zdravim prosim vas o radu mam problem s vypinanim pc cez windows.Mam windows 8.Posledne dni ak vypnem pc klasicky cez start tak pc sa vypne HDD sa vypne aj monitor ale vetraky mi stale bezia aj dvd-rom sa da otvorit.Ak ho zasa vypnem podrzanim tlacidla cca5 sekund tak sa vypnu aj vetraky.Na nete pise kopec ludi co maju rovnaky problem len som nikde nenasiel ako to vyriesit.Za kazdu radu vám dakujem.

Windows som istaloval sam natom nic nieje,naistaloval som aj vsetky ovladace ktore boli pri maticnej aj grafike.Zostavu som si skladal asi pred cca 4 mesiacmi takze nieje to stary pc.Naistaloval som aj nove aktualizacie pc slape vpohode.Problem stym mam asi tyzden.

ziadnu chybu som tam nenasiel uz neviem kde tu chybu hladat.Na forach som nasiel par ludi co mali rovnaky problem a vyriesili to takto. Ve správci zařízení najděte IEEE-1394 a na jeho kartě zaškrtněte - povolit vypínat toto zařízenía tak dal.al ja to IEEE-1394 nemam vo svojom spravcovi zariadenia nemozem ho tam nikde najst.