Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný zdroj k této sestavě?

Ahoj, vybírám komponenty pro nový-levný PC co zvládne Pinacle studio... Vše mám víceméně vybráno ale nemám jasno ve zdroji, myslím, že 450w bude dostatečných ovšem mám zmatek v potřebných konektorech, najde si někdo chvilku aby mi vybral? Důležitá je co nejnižší cena, samozřejmě ne na úkor výkonu na hranici, díky moc. Michal.
A ještě jen pro jistotu, i když jsem si vše kontroloval, tak přecijenom, kdyby jste se mohli kouknout zda jsou všechny komponenty kompatibilní :)

deska:
http://www.czc.cz/gigabyte-ga-f2a88xm-ds2-amd-a88x /138262/produkt?q-category-id=c4e1r11ulkhtr8d4sqei smb4h8&q-c-0-producer=s0232r3lqn6d0o9rpe1jtaadii8

procesor:
http://www.czc.cz/amd-trinity-athlon-ii-x2-340/123 360/produkt?q-c-1-f_2026836=sAthlon+II+X2&q-catego ry-id=a49hap9c2oh8a9bf5j1g96rqo2&q-c-0-f_2025182=s FM2+socket

grafika:
http://www.czc.cz/gigabyte-gt-610-experience-2gb/1 14031/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc &utm_campaign=Graficke_karty&utm_term=GIGABYTE_GT_ 610_Experience_2GB

paměť RAM:
http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-4gb-ddr3-160 0/93437/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=c pc&utm_campaign=Operacni_pameti&utm_term=Kingston_ HyperX_Blu_4GB_DDR3_1600

pevný disk:
http://www.czc.cz/wd-caviar-blue-kx-320gb/82776/pr odukt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_cam paign=Pevne_disky&utm_term=WD_Caviar_Blue_KX_320GB

Proč na bázi AMD APU, potažmo FM2 platformě? Gigabyte nekomentuji, byl bych sprostý. CPU je poměrné slabé a v kombinaci s tou směšnou dedikovanou GK, pak proč ne rovnou nezprzněné APU? Paměti napětí mimo JEDEC, pro video lépe dva samostatné disky, atd...
Dejte cenovou představu a jaká je případná stávající skříň, pokud jste tedy na ni nezapomněl.

Dodatek: Již zmíněný OEM 350W Seasonic více než dostačuje. V žádném případě "úsporu" v podobě nezdroje typu EuroCraksna a podoných svinstev.

Nejsem moc znalý, skládal jsem si jen jeden PC, 3 roky zpátky...

Skříň je pro tuhle malou desku. O značku mi nikterak nejde, jen když jsem skládal svůj byla mi dopuručena právě Gigabite, nebráním se jinému výrobci...

Nejde o PC co by měl zvládat bůhví co, jen otci na staré sestavě jde sotva program zapnout a práce je v něm nemožná (což na mojí 3 roky staré sestavě za 5-6 tisíc jde bez problémů).

Rád si nechám poradit, jestli máte nějakou lepší představu o celé sestavě, cena aby byla podobná, tedy okolo 6tkč. , rozhodně nepřesahující 6,5, díky.

Tak mě zase A-Daty běželi 3roky bez problému a pak jsem je prodal.. Stále po 5letech ještě dobře fungují.. :)
HDD Seagate sice v PC nemám (mám 2x WD a Hitachi + Samsung) ale mám Externí 3,5Hdd od nich který sice potřebuje přídavné napájení ale běhá velice rychle a jsem s ním náramně spokojen (používám ho převážně u WIFI na USBportu a přenáším k TV - Filmy a Seriály)

Děkuji všem za příspěvky a nejspíš tedy dám na Vás, upřímě jsem narazil na ty Richlandy s integrovanou grafikou ale jak mám v paměti zabudováno cokoli integrovaného nebrat, tak jsem se tím ani nezabýval ale dám na znalejší a půjdu do toho :).

Co se týká ještě toho zdroje až dneska jsem ten stávající PC viděl a má už měněný zdroj, i když právě za ten Euronics, ovšem je to 400W a zatím funguje bez problémů. Tedy rád bych ho tam nechal jestli je těch 400W od takovéto značky dostačující, když odejde samozřejmě se koupí nový, např. ten Seasonics.

Dalo by se ho tam nechat bez obav, že to nezvládne?