Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvá základní deska, má cenu kupovat novou

Intel® Core™2 Duo Processor E8600 sc. 775(LGA)
(6M Cache, 3.33 GHz, 1333 MHz FSB)

Msi GeForce GTX 280
RAM DDR2 Corsair 2x2giga (800mhz)

Zdravím, mám šest let starý počítač a odešla deska (vyteklé kondíky, pc občas nabootuje, ale převážně nezobrazí ani úvodní boot screen).

Pc bylo v té době high end a i dnešní hry zvládá obstojně a chvíli by ještě vydržel, ale sehnání jsou jen samé micro ATX desky.

Jde mi o to, bude schopná například tato(msi-g41m-p33-combo-d347836.htm) byť nová, ale ne moc výkonná deska schopna využít zbylé komponenty naplno? A nebo se s pc rovnou mám rozloučit a našetřit na nový.

Děkuji za váš čas a přeji hezký den :)
Petr

Sežeň někoho, kdo ty kondíky vymění. Já to dělám naprosto běžně. Ty náhradní ale musí být vhodné nízkoimpedanční typy. Obvykle tam dávám o něco větší kapacitu, než tam byla původně.