Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nouzový režim

Dobrý den,potřebovala bych poradit,spustila jsem boot s minimálními funkcemi a teď mi nejde zapnout pc,pořád se restartuje aniž by naběhl systém,zkoušela jsem různé možnosti ale nevím jak z toho,prosím o radu. Děkuji

boot s minimálními funkcemi nemůže nic rozbít, takže toto není důvod problémů, ten bude někde jinde (např. nevhodný zásah uživatele do systému). Řešení je dvojí:

1. problém s registry: obnova systémové části registrů ze zálohy (system volume information)
2. problém se smazanými soubory Windows: opravná reinstalace OS.