Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s windows update

Dobrý den potřebuji prosím poradit mám windows 7 a v ovládácích panelech chci jít na windows update ukáže se nápis vyhledat aktualizace pro tento počítač ale je u toho štítek s křížkem jakoby byla tato funkce vypnutá.prosím poradte jak ji zapnout a dát to dohromady děkuji
Změna kategorie, původně: Software (karel)

chci automatické aktualizace byl jsem i v nastavení aktualizací a vše mám zaškrklé a nastavené správně jen u otevření windows update je pořád a stále ten červený štítek s křížkem.a aktualizace se žádné nestahují.správně by místo toho štítku měl být zelený štítek.

nema nic vyskakovat ved to tam je vypisane v stlpcoch ku kazdej sluzbe ze ci sa spusta automaticky a ci je spustena. Nasiel si teda co presne? Lebo mam pocit ze si uplne niekde inde.

Ma ten tvoj PC funkcne pripojenie na internet?
Nemas nejake antiviry a podobne? Ak ano skus vsetky odinstalovat a restart.
Skontroloval by som aj subor hosts v C:\Windows kdesi, ze ci tam nemas presmerovany update server