Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Atrament do tlačiarní

Kde na slovensku ponúkajú najlacnejší samostatný atrament do tlačiarní v 100ml balení?O Českých predajcoch viem.Majú neporovnatelne výhodnejšie ceny,no poštovné podla info.čo mám je okolo 300Kč,takže to je bez významné.Máte niekto dobré skúsenosti s atramentom s výhodnou cenou?Ď.

Kurt ďakujem ale toto všetko mám už pomerne dávno zasebou.Aj ja kupujem Crocodile ale objasním viac otázku.100ml čiernej naplne v Česku stojí od 280 do 370 Kč.200ml čiernej 520Kč. A sada 40ml"Crocodile" 320Sk.200ml balenie čiernej 885 Sk.

No,Kurt toto ma teda zaujalo.No nie z hladiska cien ale kvality.Bolo by dobre porovnať "Crocodile" a " Drekker" v praxi.Možno že by "Drekker" mal kvalitnejšiu tlač.V tom prípade by to bolo výhodné.Vynára sa ďalšia otazka "aké má kto skúsenosti s týmto výrobcom refilkitu".