Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uložto nic nehledá

Na stránce ulozto když něco vyhledám tak je tam pouze kolečko které se točí (hledání) nechal jsem to zaplé a furt nic :-( Nevíte někdo jak s tímhle problémem pomoct ? Předem děkuji :-)

Zkus na tajném prohlížeči kombinace Ctrl+R nebo Ctrl+F5.

Chci pořád hledat na ulož.to Když stahuju filmy, napíšu jméno a dám ENTER Pak to má jen to kolečko a reklamu...
Nevim čim to je ale stahovat chci jen na tadytom notebooku... Díky za rady ale pořád nic :(