Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot z USB

Ahoj,
potřebovál bých poradit. Nefunguje mi nabotovat z usb flash disku. Konkrétně mi to nefunguje na pc.

Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz
současně Win Xp Professional

Chci nabotovat Debian NetInstall. Instalační usb jsem vytvořil pomoci programu UNetbootin. Flash byla předtím naformatovaná na FAT32.

Bootovani se mi ale povede na notebooku (Acer Aspire 5738Z). Prioritu bootovani pořadi mam nastavene v biosu správně.

Čim to může byt že mi to na notebooku funguje a na pc ne?

Tak základní desku mam "", koukal jsem do manualu ale co se týče botováni tak nic takového tam není. Taky jsem přemýšlel jestli je to pc třeba nepodporuje. Nadruhou stranu, pak by tam na nebylo na vyýběr botováni z USB nebo se pletu? Kdybych měl při sobě volné dvd tak bych to tak udělal. Ale nechce se mi jit ho shánět někde.

Co mas v BIOSe v podmenu "hard disk boot priority"?

Ten USB stick je treba vytvorit spravne, idealne naparticionovat na tom PC na ktorom ma bootovat, ptz je mozny aj problem s CHS versus LBA ak je oddiel vytvoreny blbo, apod.

P.S. Ten tvoj program vytvaral na USB sticku aj oddiel? Mal si ten program spusteny cez pravy klik ako spravca?
P.S.2. mozno bude jednoduchsie vypalit si CD.