Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Cena za kterou bych to prodal?

Zdravím, chtěl bych se vás zeptat kolik bych za tuto sestavu počítače mohl tak dostat.
Počítač jsem si sestavoval a kupoval v roce 2012 nějak v červnu to znamená, že všechny ty komponenty jsou necelý 2 roky starý.

www.alfacomp.cz
+ tam mam ještě síťovou kartu

A tedy zajímalo by mě kdybych to chtěl kompletně prodat se vším všudy jednomu člověku tak kolik bych po něm tak mohl chtít, když vté době jsem za to dával nějak 16 tisíc.

Děkuji za názor.

Chtěl jsem to dát do košíku, ale bohužel některý komponenty už nejsou k prodaji takže do košíku dát nejdou tak jsem to udělal takhle.
Jinak tedy myslel jsem si, že aspoň desítku bych za to dostal, ale tak jestli to jde i za 8 tak to by snad taky šlo.

Nojo tak to je jasný, že za čim víc to prodám tim líp, ale on se v počítačích moc nevyzná, takže když mu řeknu nějakou cenu za to všechno tak on se zeptá zase někoho jinýho kdo tomu rozumí a ten mu řekne, že to je moc tak já snížim a prostě už to bude takový blbý...