Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde nainstalovat windows xp

Dobrý den já má počítač bez OS a chci tam nainstalovat win. xp a nejde to napíše mi to Press any key to boot from CD.....
NTLDR is missing
Press Ctrl+alt+del to restart

Nevíte proč to nejde zkoušel jsem to ctrl+alt+del a stejně se objeví to a samý

Tak si zapni USB keyboard support v BIOSe a klavesnicu skus strcit aj do ineho USB portu. Svieti vobec ta klavesnica resp. reaguje na NumLock? Ked nie tak je v haji port alebo naprd BIOS alebo si to nepovolil.
Klavesu napr. medzernik musis mackat v tom momente ked ti to pise "press any key"