Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zablokovat určité internetové stránky? (péčko)

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli nějak jdou zablokovat určité internetové (porno) stránky? Největší sranda je, že bych je chtěl zablokovat sám před sebou:-D:-(. Jsem totiž fakt debil, každej den čumim na porno a chtěl bych s tim přestat. Jenže to prostě nevydržim. Mám 4 oblíbený stránky a když bych je zablokoval, tak by byl pokoj. Mě to jinak prostě nedá. Nejlepší by bylo, kdyby existoval nějakej program, kde když bych chtěl na ty stránky čumět, tak bych musel třeba napsat heslo, který předem určim - dal bych tam náhodně nějaký písmena, co bych si nemohl zapamatovat a tím pádem bych se tam potom už nedostal. I když by to šlo zrušit odinstalováním toho programu, tak by to nevadilo, protože by se mi už zase nechtělo to odinstalovávat, na to jsem moc línej:-D. Prostě něco aby ty stránky nešly otevřít hned jen tak v prohlížeči...
Díky za každou radu. Nedělám si srandu, jsem fakt tragéd:-/

loading...

Problem je, ze pokud to zablokujes sam tak vzdycky si najdes zpusob jak to odblokovat. Nastavit zakazani v routeru by pohohlo jen kdyby jsi po jeho vyresetovani nebyl z obliga. Programy na PC se daji odinstalovat. Nejlepsi je se nejakym zpusobem zabavit, no ikdyz to se lip rekne nez udela. A nebo si najit holku. To by te to mohlo prejit, jenze aby jsi si pak do vztahu netahal svoje predstavy z tech videi. Ktera jsou vsechna na jedno brdo a meni se akorat obsazeni, scenar je jak pres kopirak. To by se skutecnou holkou asi nemuselo fungovat.

Mám min.7 zkušenosti že to tak chtějí jen to nerikaji.chtějí vypadat něžně..ale pak ?:-)) bandage ,anal ,jen. Se stydej aby nevypadali divne..první ..stou jsem se po roce dřiny v pelechu oženil..a mám dceru pak rozvedl a mám dceru :-)) a ona za. Mnou odbiha od manžela ..a pak říká: konečně mám v kun*ě pořádnýho čůr...,mr..ej mě..atd. spisovně mluvící holka s 2-ma bakalářkama ! Vynadal jsem ji že je sprostá :-)) a že to budu říkat. JÀ až jí budu plácat Po zadku.....holka č.2 byla zásadně pro sex až. Po svatbě Nakonec jsem zjistil že tak asi nazývala dno flašky Jelcina ..kdo ví ..třeba jsem jí blbě pochopil.A nechápal ji dalších 5 let co jsme byly spolu,suk*ali v busu,vlaku na wc v McDonald's pak to bez 1 prstu v zadku a jeho v troubě při tahání za vlasy nechtěla .. a svystavenym vypitým jelcinem na jich.lince do doby kdy se objevila druhá dcera ...tu holku by jste mi záviděli ale už s ní nejsem rok a JÀ druhým rokem točím porno a minulý týden jsem tam potkal exmanželku ...pointa?optimismus je jen důsledek z nedostatku informací ..ochutna a chce ..ale nesmis polevit ..ládovat..:-D drsněji to chce každá zkusit ,každé se to libi a každá pátá se na tom zasekne...