Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mrtvý pc

Ahoj.může se zničit základní deska,nebo cpu,když jsem procesor vyndal dal ho zpátky a vše jak má být a pc má černou obrazovku větráky točí,ale lcd je černej a nic nenabíha nebliká.Je možný že by se tím deska zničila?Díky za radu.Deska MS-6590

možné to je leda brutálním násilím. Už jsem viděl exoty, co vyrvali z desky chladič i s nalepeným CPU (to by ještě takový problém nebyl), ale taky ho v tomto stavu narvali zpět a poohýbali a poulámali piny (taky jsem už viděl, že to trouba narval o 180°otočené). Takže možné je opravdu vše, záleží na hlouposti (a vyvinuté síle) každého soudruha.. :-)

edit: a taky samozřejmě nelze podceňovat zničení přes ESD...