Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta MSI nVidia GeForce 7600 GS 512MB AGP

Nesetkal jste se někdo s následujícím problémem? Kamarád z práce koupil pro syna k vánocům výše uvedenou kartu a je s ní problém. Instalace proběhla v pohodě, ale v hrách se stává, že se rozsypou textury nebo se hra "kousne". První co jsem udělal, že jsem naistaloval poslední verzi ovladačů, to nepomohlo. Poté jsem mu přeinstaloval system na WinXP SP2 (předtím SP1). Nepomohlo. Ještě jsem se někde na foru dočetl, že by mohlo pomoct přeinstalování gart AGP ovladače, stáhnul jsem poslední verzi, ale nepomohlo to. Když jsem rozmontoval bednu tak jsem si všiml, že tam má pouze 250W zdroj, tak jsem ho prohodil za 300W, ale to také nepomohlo. Tak ještě zkusím sehnat 350W nebo 400W, protože výrobce udává min 350W. Kdyby vás ještě něco napadlo tak prosím napište. (sestava: P4, mb SIS650, 512MB RAM)

prosimvas mistre nereg poslete mi odkaz na ten ovladac co jste stahl jelikoz uz me tzo taky sere a nevim co s tim.protoze hraju hru world of warcraft a vzdy kdyz z ni vyjedu tak se mi pocitac sekne a neudelam nic proste.....a to me dorazi tak jestli by jste mi to nemohl poslat abych z ty grafiky taky neco mel.DEKUJI vrele.