Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Disk, jak se o něho starat?

Dobrý den, chci se zeptat jak se mám nějak starat o disk, mám tento: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 000000001O1X , myslím, že je celkem dobrý, má ho hodně lidí, tak nechápu proč mi po půl roce v novém počítači odešel, a teď po dalším půl roce odešel znova... Mám jen prostě smůlu, je to špatný disk, nebo dělám něco špatně? :P Díky

Tak teda dávám vědět, přišel technik, něco udělal, poslechl si ten zvuk, a řekl, že je to skoro to samé jak minule, spíš ještě horší, prý jsou ty páčky na hardisku nějaké poškozoné, nějak divně se točí... A že mám asi velkou smůlu, když mi harddisk odešel do 1 roka hned 2x...