Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde mi přehrát film na počítači

chtěl jsem se zeptat. Mám problem, když vložím do cdromky cd s filmem a chci hootevřít přes tento počítač tak se se mi to sekne, ale když ho spouštím přes přehrávač tak to jde, Neví te proč se mi to vždycky sekne? A jak to mám popřípadě opravit?

[mod]Úprava předmětu, původně poněkud všeobecné: Windows (Rce)[/mod]

když vložím do cdromky cd s filmem a chci hootevřít přes tento počítač tak se se mi to sekne, ale když ho spouštím přes přehrávač tak to jde

Předpokládám přehrávač v počítači.
Kolik máš nainstalovaných přehrávačů?

Někdy to prostě nejde...

Je hodně možností,pokud jsi zkusil co ti radili ostatní tak
teda nevím.
Může se třeba o tento soubor "přetahovat"Avast a Media player.
Media player třeba jen hledá info na netu a zlobí.
Nebo zlobí Cd-romka.
Hodně záleží na nastavení přehrávače,Avastu a vlastně všeho
co nainstaluješ...