Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem paměti ram

Ahoj.Přidal jsem pamět do stršího pc.Měl 2krat 256 a já jsem tam dal jednu 512.Pc je vidí když je tam mam jednotlivě tozn. když je tam 512 pracuje a vidí 512,když ji vyndám a dá mtam 2x256 vidí opět 512mb paměti.Když je tam dám všechny měl by vidět 1024mb,ale systém mi ukazuje pořád 512mb.Musím to spustit něke v biosu,nebo jak přinutim,aby mi pracovali všechny paměti najednou?Díky za radu.

Podporovat to podporuje ale mal by si ich zapajat v spravnom poradi, podla manualu k doske by si mal zacat slotom ktory je najdalej od CPU, tam das 256ku, do susedneho k nemu das 512ku, a do dalsieho slotu zas 256ku. Slot najblizsie pri CPU ostane prazdny. Tak to nefunguje?