Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt...

Ahoj, mám problémy s modrou smrtí... Pokaždé když mám spoštěnou nějakou hru nebo se jen dívám na film tak se mi po nějaké době (zhruba 30 min.), se mi počítač sekne a naběhne mi modrá smrt... Prosím o pomoc !!! Děkuji.

extrahovaný na plochu a když to otevřu tak co mam spustit?? Je tam toho hodně

teď si tu plochu můžeš setřídit :-D abys našel nějaký setup.exe
lidi - kde jste to viděli stahovat a rozbalovat na plochu?? kdo vás takové nesmysly učí?
tak si snad udělám dočasný adresář např. \driver a rozbalím to do něj. a není od věci si zapnout zobrazení přípon, když už si hraju na velkého správce.

Spustil jsem setup, naběhlo to, ale najednou naběhne varování kde je napsaný: Instalační program nenašel složky, které lze nainstalovat pro stavající konfiguraci hardware a software. Přesvědčte se, prosím, jestli máte požadovaný hardware a software. ??????

Já sem si ten počítač nesestavoval (počítač má už asi 5 let... stařeček), nedávno sem si nechal přeinsatlovat windows a od doby co ho mám přeinstalovaný tak mi to háže modrou smrt... (jsem jen běžný uživatel tak sotva vím co to procesor je).

Já vím že už je tento prispevek starý ale pro lidi kteří na něj narazí jako já tak mám radu.
Odinstalujte grafický ovladac(ovládací panely->odinstalovat nebo změnit programy->najít program ati-catalyst(nebo něco podobného)to odinstalovat,restartovat PC. A stáhnout z netu nový ovladac a ten nainstalovat.Po té restartovat PC a máte hotovo.)
_-pokud ani tohle nezabere tak vám pravděpodobně "umřela" grafická karta :(
POZOR ! ovladač musi být stejný model jako máte Grafickou kartu.

Ps.je mi 14 a vyřešil jsem to v pohodě takze jestli je tu někdo v mem věku tak to s PC zvládne také ;)