Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta-rozdíl

Ahoj, prohlížel jsem si na ts.bohemia.cz různé grafické karty a narazil jsem na toto http://interlink.tsbohemia.cz/komponenty-it-grafic ke-karty-amd-radeon-pci-express-r9-270_c22889.html http://interlink.tsbohemia.cz/asus-amd-r9-270x-dc2 t-2gd5_d180347.html a nějak se mi tomu nechce věřit, obě karty mají mít stejný výkon ale cenový rozdíl je 400 kč což mi připadá dost zvláštní, díky za vyjádření.

Ano jsem si toho vědom jak toho že tu už jedno vlákno mam (za to se omlouvám) i toho X v názvu, chtěl jsem jen podotknout že to nejspíš mají blbě napsané, protože na tom serveru píšou u obou dvou stejné údaje a to se netýká výběru PC sestavy, proto jsem založil nové vlákno...
A co se týče té USB karty, dohodl jsem se se sousedem v baráku že od něj budu chytat wi-fi, bydlí ve stejném patře zhruba na opačné straně domu než já, myslím že 10dBi anténa stačí na rychlí internet(teď jsem na netbooku a chytám to poměrně slušně) a někde jsem četl že je toto nejlepší volba, pokud ne a je lepší interní, mohl bych poprosit o nějaké doporučení? Děkuji.