Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je to podvod , nebo ne?

Mám se zaregistrovat a skutečně se dají vydělat na tomto velké peníze? Nejsou mi jasné 2 věci. Že je celkem vyplaceno přes 1 100 000 dolarů a podle statistiky toplist tam bylo celkem 133 lidí. Je to asi podvod co? Nemám se tam registrovat www.vydelek.hst.im

Jen naivní pitomci si myslí, že vydělají velký prachy s minimální námahou. Blbci si myslí, že jim prachy někdo dá, chytří je tahají z blbců.

Proč v té záplavě platebních metod není nejrozšířenější PayPal? Asi proto, že ty zobrazený metody skoro nikdo nepoužívá.