Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem boot

Dobry den mam takovej problém stáhl sem si windows 7 a chci jej instalovat z flešky ale v biosu mam jen 2 polžky pevný disk a mechaniku ale usb tam není.Nevýte co stim diky.

Ahoj toto téma mě zaujalo umím udělat bootovací Flash disk v programu Windows 7 USB DVD tool . Ale nevím jak vypálit a udělat bootovací dvd ?

To si otevřu vypalovací program vytvořit obraz disku a přidám soubor iso s Windows 7 a dám vypálit nebo jak
S vypalování bootovacích dvd nemám zkušenost.

Děkuji

Díky moc . jakou má životnost ISO soubor když ho mám uložený třeba v pc aby se mi časem iso nepoškodilo ?
Slyšel jsem že se nějak dá zkontrolovat iso obraz disku s windows 7jestli neobsahuje chyby je v pořádku.
To se dělá jak ?