Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno výběr LCD/LED TV, 32" - max. 7000Kč

zdravím,
vybírám levnou TV do malého pokoje a nějak nevím, která bude lepší.. myslím, že v tom velké rozdíly nebudou ale nechci šlápnout úplně vedle..
podmínky jsou jen:

úhlopříčka 32" (cca 80cm)
2x HDMI
cena maximálně do 7000Kč
ostřejší obraz - bude sloužit i jako monitor pro Raspberry PI

výhody:
USB (přehraje film v avi)
VGA vstup

děkuji za tipy, popř. přímo odkazy

do Samsungu se mi zrovna vrážet nechce, nehledě na to, že tu značku po mnoha zkušenostech vysloveně nesnášim.. :)
daleko více mě zaujaly tyto:

http://led-televize.heureka.cz/lg-32ln540b/specifi kace/#section
http://led-televize.heureka.cz/ecg-32led612/specif ikace/#section

se značkou ECG mam zas jen ty nejlepší zkušenosti, settopbox mam od nich doma už cca 4-5 let, prakticky denně v provozu a funguje bez problému

ještě abych upřesnil výběr, nepotřebuju extra super obraz, budu přecházet z CRT TV 70cm a většina filmů, které budu přehrávat mají kolem 700MB takže kvalita nic extra..
jde mi jen o to, aby se dali normálně přečíst písmena po připojení Raspberry což s nynější CRT nepřečtu

nakonec jsem stejně vzal ECG
a maximální spokojenost, obraz ostrý, bez trhanců a docela dost široké nastavení obrazu i zvuku..
navíc byla možnost koupě tentýž den v kamenném obchodě takže jsem se vyhnul přepravě :)
má vše co jsem požadovat a vyhnul jsem se placení za značku :)
každopádně děkuji za rady