Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk v Notebooku

Zdravím mám notas ASUS k50c a po upgrdade z winu xp na win 7 mi chrapčí alebo šušťí zvuk s reprákov na notebooku aj ked zapnem nejaké iné a tak isto aj keď zapnem sluchátka..mal som už win 7 raz nainštalovaný ale kôli tomuto problému som sa vrátil k winu xp pretože natom mi to nerobilo..skúšal som už asi všetko od preinštalovania ovladača po zvukové nastavenia ale nepomohlo nič..neviete niekto čím to môže byť? Ďakujem za každú radu.

Asus rady K50 nemá žiadny problém so zvukom, problém je iba u Teba. Buď sa fakt jedná o individuálnu chybu Tvojho hardware ale nie je jasné ci tomu skutočne tak je, info z Tvojej strany je v podstate nulové.

Je to proste vyjadrenie všeobecnej nespokojnosti s niečím. V minulosti sa sťažovatelia tohto typu odosielali na LAMPÁREŇ.

... :puff:

Ja som nepisal ze mas menit vzorkovaciu frekvenciu, ale ze mas zakazat vstupy.

Na webe vyrobcu neni len jeden ovladac, ale aj kopa utilit niektore z nich su nutne, napr. ACPI ATK, a pripadne nejake konfiguracne utility, a napr. nevidim tam chipset driver ale pod graphic je uplne divny SiS ovladac, co je mi dost divne kedze SiS grafiky boli snad naposledy v roku 199X, tak by som povedal ze to je chipset ovladac ktory si nenianstalil? Apod.
Hlavne si pozri ten mixer a zakazuj presne tam kde som pisal vstupne zariadenia ze kedy to prestane. Reaguje to bzucanie na regulaciu hlasitosti? Alebo nemas nahodou u nahravania u mikrofonu zaskrtnute "naslouchat toto zarizeni"? Apod.

asus.com/sk/Notebooks_Ultrabooks/K50C/#specificati ons
K50C - Prehľad - Špecifikácie - Procesor Procesor Intel® Celeron® 220 : 1.2 GHz, Čipová sada - SiS 672+968

ark.intel.com/products/33102/Intel-Celeron-Process or-220-512K-Cache-1_20-GHz-533-MHz-FSB
Launch Date Q4'07 , Processor Number : 220 , # of Cores :1

po upgrdade z winu xp na win 7

Ten W7 ti poradil kto ? Zabáva sa na Tvoj účet

... :puff: