Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalaci windows

Dobrý den mám takový problém potřeboval jsme přeinstalovat pc, ale v polsední fázi dokončení instalace nám vypli elektřinu, a ted nemůžu spustit pc teda rozjede se naskočí do načítaní systemu window napíše v té modré obrazovce spouštěni instalační služeb a pak že předchozí instalace byla neúšpěšna a že nová bud epokračovat po restartování pc a a to dělá furt dokola, zkoušel jsem nouzovy režim, opravu systému, poslední známou funkční konfiguraci, bootování z cd začne ale přeruší se vyhodí chybu, už fakt nevím nevím co s tím, jedná se o instalaci windows 7 64bit pokud jsou potřeba další udaje rád dodám všem děkuji za čas a ochutu
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Ked odpojis HDD od PC uplne, tak ten instalator nabehne bez chyby? Ak ano, tak je chyba na disku. V tom pripade sa da napr. nabootovat z UBCD (musis si niekde inde vypalit) a tam su utility na test diskov od kazdeho vyrobcu a spustit tu spravnu a pokusit sa prescanovat cely povrch disku, utlita od vyrobcu to moze vediet opravit. Na to potrebujes samozrejme vediet kto je vyrobca disku, je to na nom napisane. Alebo to vidiet v BIOSe. Pre to UBCD je treba asi v BIOSe vypnut docasne AHCI (polozka SATA mode) a nastavit IDE, aby UBCD videlo disk. Potom to prenastavit nazad.